Členové ASWA

Applifting

Applifting

Softwarové studio z Karlína, které se obejde bez manažerů a už 6 let dělá jen appky, které mají smysl. Zkrátili jsme třeba dobu mezinárodních transplantací a zachránili přes 200 životů.

Web agentury
CookieLab

CookieLab

Jsme tým nadšených vývojářů s dekádou zkušeností v budování aplikací a velkých globálních produktů. Naší vášní jsou komplexní webové aplikace, aplikace pro zpracování velkých objemů dat a mobilní aplikace pro chytrá zařízení.

Web agentury
FRAGARIA

FRAGARIA

Jsme česká firma s 15 lety zkušeností z oblasti bankovnictví, e-commerce, mediálních domů či startupů. Klademe důraz na agilní metodiku vývoje, prototypování a moderní řešení, které přináší maximální užitek a přidanou hodnotu.

Web agentury
Futured

Futured

Vyvíjíme mobilní aplikace pro české firmy i nadnárodní korporace jako jsou ŠKODA Auto, Jablotron nebo třeba Decathlon. Sami možná používáte aplikaci Gastromapa Lukáše Hejlíka nebo iROZHLAS.cz. Najdete nás v Praze, v Brně a ve Vídni.

Web agentury
NetGlade

NetGlade

Tým nadšenců z Letné, který během šesti let existence spolupracoval s řadou tuzemských i globálních klientů, od Bakalářů po IIHF. Za tu dobu jsme ale neztratili nic z našeho zápalu. Hravě si poradíme s webovými systémy, mobilními aplikacemi, IoT i umělou inteligencí.

Web agentury
Netvor

Netvor

Víme, jak uchopit vývoj digitálního produktu. Máme s tím zkušenosti na lokální i globální úrovni pro klienty z řad startupů a korporací. A rádi se o to podělíme.

Web agentury
Notum

Notum

Tvoříme mobilní a webové aplikace moderně, agilně a se smyslem pro detail. Naši práci uvidíte po celém světě - od Japonska, přes Švýcarsko až po USA. Mezi naše klienty patří např. Konica Minolta, Smartsupp nebo Student Agency.

Web agentury
Orchitech

Orchitech

“Víme, proč to funguje.” Řešíme organizacím správu identit, účtů, autentizací a autorizací. Naše řešení propojují existující systémy a každý uživatel má správné přístupy ve správnou chvíli ze správného důvodu. Automaticky.

Web agentury
Qest

Qest

Vyvíjíme aplikace, tvoříme weby, informační systémy a třeba i chytré domy. Spolupracujeme s českými startupy i se zavedenými společnostmi. Na svém kontě máme spolupráci s Mall.cz, D21, CNN Prima News nebo aplikaci Volvista.

Web agentury
Synetech

Synetech

Mobilní aplikace, weby a systémy jsou naší specializací. Řešíme problémy klienta i uživatele. Pomáháme rozvíjet lokální i globální byznysy a realizovat obraty v řádech miliard korun.

Web agentury

Staňte se členem ASWA

  • Sdílení know-how
  • Buďte kredibilními a odbornými partnery
  • Potkávejme se a posouvejme scénu kupředu
3 500,- Měsíčně

Naši partneři

Právní služby KROUPAHELÁN

Mějte softwarový svět v malíku

Přihlaste se k newsletteru. Žádný spam. Jen důležité novinky.