Zaměřeno na vývoj

Pomůžeme vám zorientovat se ve světě softwaru. Členové ASWA pro vás připravili sérii krátkých videí, v nichž se dozvíte vše, co potřebujete vědět pro zdárný průběh vývoje softwaru. Třeba jak správně připravit zadávací dokumentaci, jak probíhají tendry nebo na co si dát pozor.

loading...
Jak správně zadat poptávku a co potřebujete vědět?

V prvním videu vám Vráťa a Vráťa poradí, jak se poprat se zadáním zakázky na vývoj softwaru a proč je důležité vědět, jaký typ produktu chcete.

loading...
Software na míru, nebo hotové řešení?

Co je krabicový systém a kdy je vhodnější než vývoj na míru? O tom, jaký je mezi nimi rozdíl a o výhodách hybridního přístupu, si povídal Vráťa s Filipem.

loading...
Proč je důležité ověřovat nápad na software?

Každý projekt má svá rizika a ověřování nápadů či hypotéz je pomáhá minimalizovat. O důležitosti validace v procesu vývoje si povídal Zbyněk s Martinem.

loading...
Co je vývoj a jak probíhá?

Jaký je rozdíl mezi agilním vývojem a metodou waterfall? Zbyněk a Radim vám v dalším videu mimo jiné řeknou, jaké role jsou ve vývoji důležité a proč.

loading...
Právní aspekty vývoje softwaru

Na co si dát při zadávání softwaru pozor? Proč by smlouva měla být co nejkonkrétnější? Martin a Tomáš radí, jak vývoj správně ošetřit z hlediska legislativy.

Mějte softwarový svět v malíku

Přihlaste se k newsletteru. Žádný spam. Jen důležité novinky.